3D Panely


3D WALL PANELY

DUNY je systém dekoračné panely 3D (trojrozmerné panely inak), ktoré keď sú spojené dohromady tvoria jednu jednotku. Spoje panelov sú zlepené dohromady a zem, kým nevznikne homogénna povrch. Niektoré projekty sú na základe vzorca panelov, ktoré tvoria opakujúce sa dekoratívne motív. Iné sú panely z rôznych sekvencií, ktoré môžu byť navzájom spojené v mnohých rôznych spôsobov, ako vytvoriť veľmi zvláštne stenu.

Panely sú vyrobené zo špeciálnej sadry dodatočne vystuženého sklenými vláknami.Rozmery a hmotnosť panelov sa môžu líšiť v závislosti na konštrukcii. Vo väčšine prípadov, je doska váži cca. 10 kg s rozmermi 1000 mm x 800 mm. 3D Panely sú netoxické a neobsahujú prchavé minerálne. Sú úplne nehorľavé.

Ich inštalácia nie je ťažké, ale najlepšie to dobre vedie zveriť skúseného odborníka.Pripravili sme tiež video zobrazujúce zariadenie dekoratívnych panelov.

Stenové panely DUNY sú vhodné pre vnútorné použitie, kde sú veľké teplotné výkyvy.Neodporúčame montáž panelov na stenách dlhšie ako 10 metrov a plochou väčšou ako 35m 2 bez použitia spojov, pretože väčšie steny môžu byť vytvorené malé trhliny vo spájanie dosiek. Modely panely DUNY sú neustále vyvíjané a navrhnuté.